Pirkimo, grąžinimo ir pristatymo sąlygos

Užsakymo vykdymas

Jūsų užsakymas bus įvykdytas per 24–36 valandas. Mes nesiunčiame prekių savaitgaliais. Kartais užsakytų prekių likutis būna nepakankamas. Jei prekė išparduota, apie tai Jums pranešime el. paštu ar telefonu. Galite pasirinkti pasikeisti prekes į kitas arba prekės užsakymas gali būti panaikinamas ir pinigai grąžinami.

Užsakymo vykdymą atlieka:

MB Kairinis kirtis
Goštauto 4-1a, LT-01105 Vilnius
Juridinio asmens kodas: 305465561
PVM mokėtojo kodas: LT100012975018
A.s. Nr.: LT12 3500 0100 0771 3645
El. paštas: labadiena@labadiena.eu 
Telefonas: +370 656 44270

Išsiuntimas

Visi užsakymai išsiunčiami pirmadienį – penktadienį. Užsakymai išsiunčiami per kurjerių tarnybą arba registruotu paštu. Perėję prie atsiskaitymo galite pasirinkti pristatymo kainą ir būdą. Kai užsakytos prekės bus išsiųstos, gausite sekimo numerį ir patvirtinimą, kuriame pateikiama išsami informacija apie užsakymą. Jei turite klausimų apie savo užsakymą, susisiekite su mumis el. paštu gaidelis.klasika@gmail.com ar telefonu +37065644270.

Pristatymas

Prekės pristatomos naudojantis Venipak (www.venipak.lt) kurjerių paslaugomis Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje. Į Kuršių Neriją prekės pristatomos naudojantis Omniva (www.omniva.lt) kurjerių paslaugomis. Visos kitos tarptautinės siuntos yra siunčiamos registruotu paštu.

Prekės pristatomos tiesiai pirkėjui į namus ar biurą, prieš tai suderinus laiką su vairuotoju, dėl to būtina nurodyti tikslų telefono numerį, kuriuo galėtų susisiekti vairuotojas.

Siunta kurjeriu Lietuvoje įprastai nukeliauja per 2-4 darbo dienas.

Pristatymo terminai kitose šalyse:

Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje: 7 darbo dienos; kitos šalys – 14-28 darbo dienos.

Taip pat yra galimybė prekes atsiimti parduotuvėje „Ponas dviratis“, Vilniuje, Goštauto 4. Kad prekės jau yra parduotuvėje ir paruoštos atsiimti yra pranešama elektroniniu laišku.

Pristatymo kaina

Lietuvoje prekės pristatomos nemokamai perkant daugiau nei už 20 Eur.

Kitais atvejais pristatymo kaina:

Kurjeriu: Lietuvoje – 3 Eur; į Latviją Estiją Lenkiją – 9 Eur; į Suomiją, Švediją, Daniją – 16 Eur.

Paštu: į kitas šalis – 10 Eur.

Grąžinimas

Prekės gali būti grąžinamos parduotuvei per 14 dienų nuo pirkimo, jei produktas yra pirminės būklės ir mums grąžinamas su originalia pakuote. Jokie siuntimo mokesčiai negrąžinami, išskyrus atvejį, kai nustatyta, kad produktas yra sugedęs arba brokuotas. Prieš grąžindami bet kokias prekes susisiekite el. paštu gaidelis.klasika@gmail.com ar telefonu +37065644270. Pirkėjas, norėdamas grąžinti kokybišką prekę, padengia visas transportavimo išlaidas.

Sąrašą prekių, kurios negali būti grąžinamos, rasite CK 6.228-10 2 d. arba http://www.infolex.lt/ta/12755:str6.228-10.

Informacija apie internetinių ginčų sprendimus pagal str. 14 paragr. 1 ODR (Internetinių ginčų sprendimo reglamentas): Europos Komisija duoda galimybę klientams išspręsti internetinius ginčus pagal str. 14 paragr. 1 ODR (Internetinių ginčų sprendimo reglamentas) ant vienos iš jų platformų. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) pasitarnauja kaip vieta, kurioje vartotojai gali bandyti pasiekti sprendimus, kylančius iš pirkimo internetu ir paslaugų teikimo sutarties, be teismo įsikišimo.

Sąlygos

Naudodamiesi interneto svetaine gaidelisklasika.lt, Jūs sutinkate su šiame puslapyje aprašytomis sąlygomis. Susipažinkite su šiomis sąlygomis, nes laikoma, kad prisijungę prie interneto svetainės gaidelisklasika.lt Jūs su jomis sutinkate ir įsipareigojate laikytis. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, nesinaudokite interneto svetaine gaidelisklasika.lt. AB „Vilniaus pergalė“ pasilieka teisę bet kada atnaujinti ir keisti šias sąlygas. Lankydamiesi interneto svetainėje gaidelisklasika.lt Jūs sutinkate su šiame puslapyje nurodytomis sąlygomis ir jų pakeitimais. Perskaitykite sąlygas kiekvieną kartą apsilankę interneto svetainėje. Visas interneto svetainės gaidelisklasika.lt turinys yra išimtinai AB „Vilniaus pergalė“ nuosavybė. Visi atvaizdai, grafika ir kopijos yra saugomi pagal taikytinus teisės aktus, reglamentuojančius autorių ir intelektinės nuosavybės teises. Jūs neturite teisės kopijuoti, perduoti, atgaminti, persiųsti ar keisti jokios šios interneto svetainės dalies be aiškaus rašytinio AB „Vilniaus pergalė“ sutikimo. Jūs įsipareigojate apsaugoti AB „Vilniaus pergalė“ nuo bet kokių reikalavimų, žalos ir išlaidų (įskaitant atlygį advokatams), patirtų dėl šių sąlygų pažeidimo, susijusio su Jūsų ar bet kurio kito asmens, prisijungusio prie interneto svetainės, ir atlyginti atitinkamus nuostolius. Jei norėtumėte pašalinti savo duomenis iš mūsų duomenų bazės, pakeisti savo duomenis ar atsisakyti gauti pranešimus, galite susiekti su mumis el. paštu gaidelis.klasika@gmail.com.