SKONIŲ HITAI

GAIDELIS niekada nebuvo tik sausainiai, todėl dabar ant stalo serviruojame muzikos albumą. Tai skonių hitų rinkinys, kuriame: ŠOKOLADAS, SPANGUOLĖ, KO-KO KOLA, KARAMELĖ ir KONDENSUOTAS. Penki GAIDELIO skoniai, penki hitai.
Nes GAIDELIS hits different.

Sausainiai ŠOKOLADAS

Kaip be jų? Apie šokoladinį GAIDELIO skonį buvo klausiama jau nuo pat pirmų dienų. Dabar turime. Su tikru šokoladu, sutirštintu saldintu pienu ir kviečių skaidulomis.

Sausainiai ŠOKOLADASSausainiai ŠOKOLADAS maistingumas

Sausainiai SPANGUOLĖ

Kas pasakys, kad dvi klasikos viename neveikia? Tai tradicinis GAIDELIO skonis su džiovintomis spanguolėmis ir jų sėklomis. Bene pirmasis toks kartas, kada ši saldžiai rūgšti kombinacija pasirodė viename rausvais taškeliais papuoštame sausainyje.

Sausainiai SPANGUOLĖSausainiai SPANGUOLĖ maistingumas

Sausainiai KONDENSUOTAS

Įspūdis toks, kad sutirštintas pienas buvo sukurtas GAIDELIUI. Klampus, tįįįįįįįstantis saldumas ir lengvas sausainių trapumas… Patikėkite, tai yra kažkas tokio! Šis ypatingas skonis, tikime, turėtų būti pripažintas nacionaline vertybe.

Sausainiai KONDENSUOTASSausainiai KONDENSUOTAS maistingumas

Sausainiai KARAMELĖ

Skonių derinys, kuris tiesiog rėkia „klasika“! Taip, GAIDELIS ir karamelė rado vienas kitą, todėl susijungė į nuostabų derinį. Skanaujant pažadame naujų jausmų – burnoje tirpstančios, švelnios karamelės skonį, atsiskleidžiantį trupančioje sausainio formoje. Įspėjame, norėsis dar ir dar!

Sausainiai KARAMELĖSausainiai KARAMELĖ maistingumas

Sausainiai KLASIKA

Skonis, kurio pristatinėti nereikia ir kurio dar niekam nepavyko pakartoti. Tai vieninteliai ir originalūs sausainiai, beveik nepasikeitę dar nuo 1969 m., kai buvo iškeptas pirmasis GAIDELIS. Dėl mūsų recepto GAIDELIS išsiskiria iš gaidelių, o dabar GAIDELIO sausainius rasite naujoje ryškioje pakuotėje.

Sausainiai KLASIKASausainiai KLASIKA maistingumas

Sausainiai FRUKTOZĖ

Pats turtingiausias GAIDELIS, nes jame tradicinį cukrų keičia fruktozė ir netgi praturtintas kviečių sėlenomis.

Sausainiai FRUKTOZĖSausainiai FRUKTOZĖ maistingumas

Sausainiai KO-KO KOLA

Jau ko ko, bet šito tai tikrai nesitikėjot – klasiškiausio limonado skonio GAIDELIS KO-KO KOLA jau čia. Atsikandi ir atrodo, kad tuoj tuoj nosį pradės kutenti burbuliukai.

Sausainiai KO-KO KOLASausainiai KO-KO KOLA maistingumas